Середа, 22 ВересняПерший регіональний
Shadow

Херсонці проти управління щастя в Херсонській ОДА

У Херcонській області вирішили управляти щастям людей. Для цього в облдержадміністрації створюють новий підрозділ, який називається  управління щастя та покращення якості життя. Там працюватимуть 11 осіб. Ми сподіваємося, що найближчим часом на офіційному сайті облдержадміністрації оприлюднять положення про новостворене управління, а також оголосять конкурсні умови, за якими обиратимуть державних службовців, які працюватимуть в управлінні щастя та покращення якості життя. А поки що, ми поцікавилися у херсонців, як вони ставляться до ініціативи голови Херсонської облдержадміністрації.

Зазначу, що більшість опитаних думали, що ми жартуємо. Інші казали, що потрібно займатися благоустроєм міста та підвищувати доходи українців, адже заробітних плат і пенсій не вистачає на задоволення мінімальних потреб.

Олена Артьомова:  “Очередной лохотрон! Пусть лучше цены урежут пополам, детям предоставят бесплатное обучение, потому что голова у родителей болит только в материальном плане”.

Валентина Горбанева: «Губернатор?  При чем здесь губернатор? Президент Украины всех сокращает, а он раздувает штат и будет содержать их на наши деньги, на деньги налогоплательщиков».

Людмила Теленик: «Вважаю, що щастя, це така категорія віртуальна, а адміністрація –  більш заземлена, це наші керуючі органи. І для чого таке управління щастя, я не розумію. Щоб кошти відмивати, чи що?».

Михайло Потапенко: «Я не чувствую себя счастливым. Хотелось бы, чтобы лучше была развита инфраструктура города. Чтобы дороги были, ухоженные фасады зданий”.

Анатолий Гацан: «Пусть подымут зарплаты и пенси и снизят  цены. Картошка 16-17 грн за килограмм, а то и до 20-ти доходит”.

Валентина Демешко: «Мы не чувствуем себе счастливыми. В прошедшую зиму спала в сапогах и пальто. В хате холодно. За отопление надо платить 4 тыс грн., а пенсия у меня полторы тыс.”

Александр Баранов: «Я не вижу от него никакого эффекта. Управления счастья, зачем? У каждого счастье свое».

1 Comment

  • София

    Верх цинизма.. эта идея могла придти в голову только идиоту, ибо он счастлив априори…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *