П’ятниця, 15 СічняПерший регіональний
Shadow

Херсонці привітали Президента України з новим роком

Вже зовсім скоро настане новий 2020 рік. Звісно, кожна людина очікує на диво та сподівається, що всі бажання та мрії у новому році обов’язково мають здійснитися. За традицією, в новорічну ніч Президент України Володимир Зеленський зробить звернення до українців. В свою чергу редакція «Першого регіонального» вирішила запитати херсонців, що вони хочуть побажати Президенту у 2020 році.

Тетяна: «Бажаємо, щоб в новому році він виконав усі свої обіцянки, з якими балотувався в Президенти України. З мудрістю підходив до прийняття важливих рішень. Хочеться,  щоб наші діти нарешті відчули зміни, щоб в Україні нарешті можна було отримувати гідну освіту, роботу, яка б гідно оплачувалася і, звісно пенсії. Щоб українці  не виживали, а раділи життю. Ми сподіваємося, але чи виправдає Володимир Зеленський наші очікування, подивимося у 2020 році».

Дмитро: «Хочеться побажати Володимиру Зеленському, щоб він все ж таки повернув мир та спокій в Україні. Хочеться, щоб наші полонені українці святкували новий рік вдома, але чи буде воно так? Бажаю йому, щоб усі його слова не були пустими обіцянками, а перетворювалися на реальні дії, які б змінювали життя українців на краще».

Валентина: «Посада Президента достатньо складна, набагато важча ніж актора, тому хочеться побажати йому удачі, щоб вона допомогла йому у вирішенні тих проблем, які є в Україні».

Ірина: «У новому році хочеться бажати людям тільки хорошого,  тому бажаю Володимиру Зеленському усього найкращого і найголовніше,  щоб він не забував про нас, українців. Ми сподіваємося, що гідну зарплату не тільки депутати будуть отримувати, а й українці, які тяжкою працею заробляють гроші. Ми живемо у Херсонській області, тому особливо хочеться, щоб Президент зважено підійшов до прийняття питання, що стосується ринку землі. Ми не хочемо віддавати свою землю іноземцям».

Марина: «Бажаю Президенту, щоб 2020 рік приніс здоров’я  та щастя і йому, і всім українцям. Щоб відбулися зміни у медичній реформі, щоб медицина була якісною та доступною в Україні».

Артем: «Хочу, щоб мої батьки отримували зарплату таку ж, як Президент, і купили мені великий дитячий автомобіль».

Наталя: «Ми вітаємо Володимира Зеленського з новим роком! Чекаємо кращих змін у освітній реформі, сподіваємося, що наші діти отримають гарну освіту, а вчителі гідну зарплату».

Анастасія: «Бажаємо, щоб у 2020 році в нашій країні відбулися позитивні зміни, а це в більшій мірі залежить саме від Президента.  Сподіваємося, що він виявиться справжнім чоловіком та виконає всі свої обіцянки. Багато знайомих їде працювати та жити закордон,  тому хочеться, щоб цього не було, щоб в нашій країні було приємно навчатися, працювати».

Оксана: «Бажаю йому мудрості, щоб він залишався в першу чергу людиною і розумів наскільки відповідальна місія на нього покладена. Хочеться вірити у диво, що 2020 рік все ж таки принесе зміни і в нашій країні настане мир».

Володимир: «Хочеться побажати Президенту, щоб в новому році він все ж таки вирішив питання корупційних і резонансних злочинів. Те, що в місті закривають ігрові клуби, мабуть, добре, але не хочеться, щоб наше місто перетворилося на Лас-Вегас, де будуть казино. Нехай наше місто буде схоже на Лас-Вегас, хіба що оновленою інфраструктурою».

Тетяна: «Бажаю йому вдалого нового року, щоб він знизив тарифи на комунальні послуги, щоб пенсії вистачало не тільки за опалення заплатити, але й онукам допомогти. І звісно, хочеться побачити відремонтовані дороги, адже до деяких сел у Херсонській області просто неможливо доїхати».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *