Четвер, 7 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Херсонці розкритикували кадрове призначення губернатора Гусєва та його Службу щастя

Вчора ми повідомляли про те, що на сайті Херсонської облдержадміністрації оприлюднили результати конкурсу на посаду начальниці новоутвореної Служби щастя та якості життя. Нею стала 31-річна дівчина на ім’я Весна Карпук. Найближчим часом її порядність мають перевірити на детекторі брехні, потім – співбесіда з головою Херсонської обласної державної адміністрації Юрієм Гусєвим.

«Оголені» світлини Весни Карпук, які є у широкому доступі в соціальних мережах, та «цікаві» факти з її біографії, викликали у херсонців неабияке обурення, адже наразі окрім розкутих фото, майбутній начальниці Служби щастя та якості життя похизуватися немає чим.

Коментарі і дописи з соцмереж публікуємо зі збереженням орфографії, пунктуації і стилю оригіналів.

Елена Кравченко-Скалозуб: Не вірю, що людина із продавчині білизни та стриптизерки може керувати бодай якимсь підрозділом в ОДА, а тим паче за мої та Ваші податки. Як що потрібно було її десь притулити, є посади спеціалістів. Громадська думка нещадна і не тільки до президентів та депутатів, а й до низового рівня. Недай боже цій дівчині вступити в публічні дискусії із нашими журналістами за її профелем в ОДА, від неї й нитки не залишуть.
Це я не кажу вже за депутатів обласної ради.
Підозрюю, що це вже стратегія така – замість реальних справ тішити населення області “зрєлищамі”.

Elena Kulakova: Таке враження що в країні масове божевілля. Ми що всі сходимо з розуму? Яке щастя, пенсіонерам жерти нічого з таким рівнем життя.

Ібрагім Сулейманов: Гарні фото. Але відчуття щастя таке мінливе. А в загалі то, як можна зробити щасливим народ, який відчуває себе нещасливим? Тут хоч роздягайся, хоч пісні співай, результат очевидний і однозначний. Гарну дівчину використали за для піару і її власного Его.

Александр Корняков: Кажуть подруга дитинства Юрія Гусєва. Хто знає, що там у них могло бути. А може і зараз почуття не вщухли))))))

Олег Руснак: Я думав, що бачив все….але ні… служба щастя яка буде вираховувати індекс щастя це саме те, що мені не вистачало. Ось тепер я щасливий. Можливо людям, які приймають такі “складні” рішення для вирішення “злободенних” питань замість поліграфу вже час пройти обстеження у нарколога та психіатра?

Andrii Kalinovskyi: Ну от і розібралися,  які функції будуть покладені на Управління..з такими фото деяка чоловіча частина Херсону вже стала щасливіша…далі буде ще цікавіше)

Татьяна Швед: Люди, ЩО відбувається??!! З посад знімають спеціалістів, щоб прийшли “голі та смішні”? Я розумію, що у кожного в житті є чи були моменти безвидході, але ж… невже на співбесіді (якщо вона була, звичайно) не з’ясовували , де працювала людина? Невже для того, щоб прийшли типа молоді та енергійні, їх треба тягти з вулиці за оголені місця?! Не побоюся спитати вголос – до чого йдемо? Радію з того, що мій шлях пройде тепер мимо ОДА.

Незадоволення херсонців викликав також той факт, що заробітна плата членам команди Служби щастя та якості життя, яку закортіло створити в Херсонській облдержадміністрації Юрію Гусєву, буде нараховуватися з платників податків. За приблизними підрахунками на утримання Служби витрачатимуть близько двох мільйонів гривень на рік.

Оксана Стогній: Напевно, краще дбати про реальне життя українців, їх робочі місця і добробут, а не проводити штатну соціологію і статистику межі бідності.  Я не вважаю правильним рішення губернатора ввести ще одну додаткову службу щастя. Ми і так все відчуваємо, на собі.
Але, то таке. “Новий пілотний проєкт нашого губернатора”.
(Посадову інструкцію прочитала…)

Екатерина Фомина: Жаль, що будуть фінансування казна на що, а важливі для країни структури скоротили до мінімуму, наприклад с/г

Татьяна Альбертович: Я, як платник податків, не бажаю утримувати вищевказану структуру.

Відреагувала на новину і Олександра Тарновська, заслужена артистка України: Хочеться вірити, що це новорічний жарт !Невже це можливо?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *