Середа, 6 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Херсонці спостерігали за унікальним явищем

Сьогодні херсонці могли спостерігати за тим, як Планета Меркурій проходить рідкісний шлях біля диска Сонця – коли її видно просто з Землі.

Меркурій постає як темний диск на фоні яскравої поверхні нашої зірки.

Таке явище можна побачити приблизно 13-14 разів на сторіччя, останній був – у 2016 році, а наступний – аж після 2032 року.

Проходження планети розпочалося о 14:35 за київським часом, коли край Меркурія ніби почав торкатися краю Сонця, а завершилося о 20 годині.

Як повідомив журналістам “Першого регіонального” астролог Микола Ковтун, на здоров’ї та емоційному стані людини таке явище не позначиться. Проте астролог радить у цей період бути більш відкритими до нової інформації та прислухатися до знаків, що можуть надійти “зверху”.

Микола Ковтун:

«Меркурій в знаці Скорпіона – це завжди якесь глибинне пізнання. Людям варто в цей період будь-яку інформацію не сприймати однобоко, а навпаки аналізувати “глибоко” та “широко”. До того ж, Місяць зараз знаходиться в знаці Тільця – це його найкраще положення, що сприятливо впливає на психо-емоційний стан людини».

 

 

 

 

 

 

Крім того, як повідомляє BBC NEWS УКРАЇНА, це проходження видно зі сходу США та Канади, південно-західної частини Гренландії, більшої частини Карибського басейну, Центральної Америки, всієї Південної Америки та частини Західної Африки.

В Європі, на Близькому Сході та у більшості країн Африки Сонце зайде до того, як закінчиться це проходження, а тому його завершення не буде видно.

На більшості території США та Канади, а також у Новій Зеландії прослідкувати за транзитом можна буде під час сходу Сонця. А в Східній, Південній і Південно-Східній Азії та Австралії це явище побачити неможливо.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *