Четвер, 29 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Херсонців застерігають від купівлі фальсифікованого вершкового масла

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області доводить до відома громадян щодо виявлених фактів фальсифікації масла солодковершкового.

За повідомленням ГО “Громадський контроль захисту прав споживачів” у рамках масмедійного проекту «СТОП ФАЛЬСИФІКАТ» встановлено факти невідповідності виробництва та/або обігу масла солодко вершкового операторами ринку:

🔺ТОВ «Рихальський завод сухого молока»,
🔺ТОВ «Еней»,
🔺ТОВ «Фірма АПРЕЛЬ»,
🔺ПП «Земледух В.Т.»,
🔺ТОВ «Іва – Арт»,
🔺ТОВ «Городенківський сирзавод»,
🔺ТОВ «Інтер – мол»,
🔺ТОВ «Терен – Про»,
🔺ВАТ «Турківський молокозавод»,
🔺ТОВ «Гранд Молпродукти»,
🔺ТДВ «Яготинський мол завод, Золотоніський маслоробний комбінат»,
🔺ПП «Рось» філія «Роменський молочний комбінат»,
🔺ТОВ «Мілкіленд – Україна».

Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з метою протидії обігу небезпечного, непридатного до споживання, неправильно маркованого харчового продукту Головним державним інспектором України підписано розпорядження № 2 від 05.01.2021 р «Щодо протидії фальсифікації масла солодковершкового».

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.

Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за тел. (0552) 321736 або звертайтесь до територіальних управлінь.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *