Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

Херсонцям повернули 12,7 мільйонів гривень заборгованої зарплати


 
Таким став результат спільної роботи спеціалістів управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у складі робочих груп з питань виплати заборгованості по заробітній платі за п’ять місяців 2020 року.

Зокрема, керівники 13 херсонських підприємств виплатили найманим працівникам 12758 тис. гривень заборгованої зарплати. Відповідно до місцевого бюджету надійшло 2296 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб. Окрім того, підприємства погасили 2806 тис. гривень заборгованості з єдиного соціального внеску.

Податківці Херсонщини постійно роз’яснюють роботодавцям необхідність офіційного працевлаштування найманих працівників та важливість сплати єдиного соціального внеску, який зараховується до страхового стажу та гарантує їм пенсійне забезпечення.
Нагадаємо: з 01 січня 2020 року розмір мінімальної заробітної плати становить 4723 гривні. Мінімальна заробітна плата – це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт), що є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників.

Прес-служба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *