П’ятниця, 23 КвітняПерший регіональний
Shadow

Херсонка разом з українськими туристами продовжує чекати на порятунок зі Шрі-Ланки

Доля українських туристів, які 17 та 18 березня 2020 року, не змогли вилетіти з аеропорту Коломбо через відмову української держави приймати рейс в зв’язку припиненням авіасполучення на тлі поширення коронавірусу, досі залишається невідомою. Як розповіла журналістам «Першого регіонального» херсонка Анна Шпак, яка також наразі перебуває у Шрі-Ланці, люди не мають жодної інформації про те, коли вони повернуться додому.

Анна Шпак:

«Цієї ночі зі Шрі-Ланки в Україну вже відправили перший літак з людьми, у яких були квитки на 19 березня. І ті, хто мають квитки на наступні дати також будуть відправлятися за планом. Ми, звісно, раді за них, але ми також хочемо додому. Влада чомусь забула про туристів, яких було знято з рейсів 17 та 18 березня. Ми чекаємо, що українські високопосадовці все ж таки відреагують та відправлять за нами спец-літак, адже іншого виходу повернутися у нас немає».

Як розповідає Анна, люди вимушені залишатися у готелях за власний рахунок. Проте перебування у країні стає дедалі складним: більшість закладів харчування та готелів зачиняється. А з 22 березня Шрі-Ланка буде повністю зачинена на карантин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *