Субота, 15 ТравняПерший регіональний
Shadow

Херсонка Світлана Тарабарова задекларувала свої статки

На Херсонщині цьогорічну кампанію декларування доходів громадян підтримала відома співачка, автор пісень, композитор, актриса та музикальний продюсер Світлана Тарабарова, яка народилася та виросла у
Херсоні.

Співачка своїм власним прикладом, у черговий раз, засвідчила високу податкову свідомість та сумлінну громадянську позицію під час декларування доходів. Світлана Тарабарова подала декларацію про свої
минулорічні доходи та самостійно задекларувала до сплати податки, які надійдуть до місцевого бюджету.

Декларацію про майновий стан та доходи співачка подала в електронному вигляді через сучасний та багатофункціональний сервіс ДПС «Електронний кабінет», використавши електронний цифровий підпис.

В умовах адаптивного карантину це – найзручніший спосіб виконати свій конституційний обов’язок – подати декларацію. Для громадян – декларантів, які перебувають за межами України, особисто відвідувати центр обслуговування платників не потрібно. Таким українцям зручно та доцільно звітувати в електронному вигляді.

Податкова служба Херсонщини висловлює слова вдячності зірковій землячці за особистий внесок у розвиток та добробут рідного міста, високу громадянську свідомість під час виконання конституційного обов’язку зі сплати податків. Також податківці запрошують усіх публічних та відомих херсонців до 30 квітня 2021 року долучитися до проведення цьогорічної кампанії декларування доходів, отриманих протягом 2020 року.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *