Середа, 21 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Херсонобленерго прокоментував аварійну ситуацію на мкр Таврійський

Херсонобленерго

Як повідомили у пресслужбі АТ «Херсонобленерго», деякі ЗМІ поширили недостовірну та відверто викривлену інформацію, стосовно ситуації навколо відсутності електропостачання у двох багатоквартирних будинках у мкр Таврійський, де автори безпідставно звинуватили АТ «Херсонобленерго» у бездіяльності у ліквідації аварійної ситуації.

Інформація несе маніпулятивних характер, яка шкодить діловій репутації Товариства.

АТ «Херсонобленерго» зауважує, що ТП 690, де сталося аварійне пошкодження кабельної лінії належить АТ «Укрзалізниці» і жодного відношення до «Херсонобленерго» не має.

АТ «Укрзалізниця» такий же оператор системи розподілу, який зобов’язаний виконувати вчасно технічне обслуговування енергообладнання для уникнення пошкоджень та аварійних знеструмлень. Стосовно вказано ТП АТ «Херсонобленерго» неодноразово зверталося до власника транформаторної підстанції з вимогою належного обслуговування та утримання об’єкту енергетики для без аварійної роботи. Проте звернення власник ігнорував, так як і повідомлення про факт виникнення аварійної ситуації.

Зважаючи на соціальну значимість та критичну ситуацію із енергозабезпеченням багатоквартирних будинків та на прохання міського голови, АТ «Херсонобленерго» терміново надали необхідні матеріали для відновлення кабельної лінії, яких власник транформаторної підстанції не мав.

За сприянням міської влади для оперативного усунення аварійної ситуації були задіяні комунальні підприємства міста. Спільними зусиллями енергопостачання до будинків було відновлено.

АТ «Херсонобленерго» звертається до усіх власників абонентських електромереж та об’єктів енергетики розсудливо та відповідальна ставитися до експлуатації енергоустановок, тримати їх у задовільному технічному стані та забезпечувати постійний контроль аби уникнути непередбачуваних ситуації.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *