Вівторок, 20 КвітняПерший регіональний
Shadow

Херсонщина готується до пожежонебезпечного сезону

Херсонщина готується до пожежонебезпечного сезону

12 березня 2021 року під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова відбулось засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, до якої долучилась й команда Херсонської облдержадміністрації.  

Зокрема, на засіданні розглянули питання запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у літній період.

“Пріоритетним завданням є ефективна підготовка всіх регіонів до протидії надзвичайним ситуаціям весняно-літнього періоду. Для цього будуть проведені перевірки щодо готовності сил і засобів до швидкого реагування. Також буде здійснено ряд організаційних та практичних заходів. Я запевняю, що у разі надзвичайних подій, які приведуть до людських жертв чи матеріальних втрат – будуть гучні кримінальні справи. Всі відповідальні – понесуть покарання”, – зазначив Олексій Чернишов.

Також він наголосив, що слід посилити відповідальність органів місцевого самоврядування за неналежним дотриманням протипожежної безпеки.

Голова облдержадміністрації Сергій Козир підкреслив, що потрібно максимально швидко спільно з головами місцевого самоврядування розпочати роботу в цьому напрямі. 

“Наразі у Херсонській області спостерігається велика ймовірність виникнення пожеж в лісових масивах. Тому давайте відпрацюємо питання їх запобігання, адже краще попередити проблему, аніж потім працювати над ліквідацією масштабних пожеж”, – зазначив Сергій Козир.

Крім того, під час засідання Комісії розглянули стан підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах України.

Обговорили й питання забезпечення потреб населення та галузей економіки водними ресурсами у разі настання маловоддя.

«Мінрегіон у межах своєї компетенції контролюватиме неухильне дотримання встановлених режимів роботи водосховищ і водогосподарських систем. У разі виникнення дефіциту води будуть вжиті всі необхідні заходи щодо раціонального використання ресурсів. Пріоритет буде надаватися використанню води для питних і побутових потреб населення», – запевнив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

За результатами засідання Комісії центральні та місцеві органи виконавчої влади отримали доручення.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *