Вівторок, 20 КвітняПерший регіональний
Shadow

Херсонщина опинилася у “помаранчевій” карантинній зоні

Міністерство охорони здоров’я оновило розподіл на карантинні зони: Херсонщина опинилася у “помаранчевій”.

Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті МОЗ 17 березня 2021 року.

У базовій “жовтій” залишилося лише чотири області: Дніпропетровська, Кіровоградська, Рівненська і Харківська області. На “червоному” – Буковина, Закарпаття, Прикарпаття і Житомирська область. 

Суттєво зросла кількість регіонів у “помаранчевій” зоні. До слова, якщо напередодні там було десять регіонів, а два дні тому – 11, то сьогодні – 16. Це Київ, Вінницька, Волинська, Донецька, Запорізька, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області. 

Помаранчевий рівень епіднебезпеки не передбачає додаткових обмежень до встановлених у «жовтій» зоні. Він сигналізує про погіршення епідситуації в регіоні, органи місцевого самоврядування можуть вводити додаткові обмеження самостійно.

Відмітимо, станом на 16 березня 2021 року, всього у закладах охорони здоров’я Херсонщини перебуває – 273 особи, в тому числі 206 осіб з COVID-19 та 67 осіб з підозрою. Це означає, що всього 12% ліжкомісць зайнято хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та пацієнтами з підозрою. 

Щодо забезпеченості області киснем: 1968 ліжок підключені до медичного кисню, це становить 86,2%. Також 144 хворих отримують централізовано кисень.

Нагадаємо, за останню добу на Херсонщині було виявлено 66 нових випадків COVID-19. 

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *