Понеділок, 2 СерпняПерший регіональний
Shadow

Херсонщина потрапила до “зеленої зони”: що це означає

31 липня 2020 року Державна комісія з питань
техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила кілька рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 по Україні. На Херсонщині цей рівень – зелений.
Для визначання зон враховують 4 показники: завантаженість ліжок у лікарнях, середня кількість тестувань у регіоні, виявлення нових випадків та динаміка зростання нових випадків інфікування.

Показники по областях будуть аналізувати щоп’ятниці. А нові зони на основі цих показників вводитимуться з понеділка.

Слідкувати за введенням зон можна на інтерактивній карті https://bit.ly/2DqFvd3

Правила “зеленої” зони:
🔸дозволено масові заходи, за участю не більше однієї людини на 5 кв. метрів, а відвідувачі мають дотримуватися півтораметрової соціальної дистанції.
🔸дозволено проводити кіносеанси чи культурні заходи за умови заповненості залів не більше, ніж на 50%. Також закладам культури та громадського харчування дозволено працювати після 23.00.
🔸не можна перевозити у будь-якому громадському транспорті більше людей, ніж є сидячих місць. Перевізник має забезпечити водіїв масками.

Під забороною на період карантину по ВСІЙ Україні залишається:
❗️перебування в громадських будівлях і спорудах, громадському транспорті без респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, у тому числі виготовлених самостійно;
❗️перебування на вулицях без документів, що засвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус (або без посвідчення про взяття на облік бездомної особи);
❗️самовільно покидати місця самоізоляції, обсервації;
❗️перетин державного кордону України іноземцями та особами без громадянства, якщо у них немає поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування, виданого страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України і покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, і діє на термін перебування в Україні;
❗️перетин КПВВ на тимчасово окупованих територіях у Донецькій і Луганській областях, Автономній Республіці Крим іноземцями й особами без громадянства без наявного поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування.

Прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби у Херсонській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *