Неділя, 10 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Херсонщина є українською землею: Подоляк

Подоляк
«Херсонщина є українською землею та буде звільнена Збройними Силами України, незалежно від вигадування нових назв чи ідей для приєднання до інших «російських бандитських галактик». Увесь світ бачив мужність і хоробрість мешканців Херсона, які виходили з українськими прапорами зупиняти колони російської військової техніки. Ми не дозволимо кремлівським хворобливим імперським амбіціям забрати в наших громадян право на щасливе майбутнє», – написав у власному телеграм каналі радник президента Подоляк.

Також він додав, що Херсон перебуває під тимчасовою окупацією. Безумовно, це зло. Все, що сьогодні має стосунок до zомбі-нації росіян, – зло. Абсолютне. Але, на відміну від 2014 року, коли певний відсоток наших громадян мав ілюзії, що «русский мир» – це можливості, кар’єра, гроші та інше перспективне «каміння з неба», сьогодні є повне розуміння того, що Росія – це тотальний занепад, концентраційні табори, презирство світу, ізоляція, масові вбивства, бандитизм. Тому спротив російській навалі на півдні України дуже потужний. На всіх рівнях. І це бачить весь світ.

Особливо закцентував Подоляк на покаранні колаборантів:

«Хочу офіційно наголосити, що Офіс Президента відстежує всі рухи російських окупантів у Херсонській області. Всі. Ми фіксуємо злочини росіян у повному обсязі – насильство над людьми, масові викрадення, катування у підвалах, крадіжки майна, спроби створити фіктивні управлінські структури. Бачимо та знаємо про все. Всі злочини документально фіксуються та у фіналі матимуть абсолютно розгромні кримінальні наслідки. 

Ми також фіксуємо всі нечисленні імена колабораціоністів – на кожного з них обов’язково чекає лава підсудних. Інтенсивність війни сьогодні така, що жодної пощади зрадникам більше не буде. Тому ще раз повторю: на кожного з колаборантів очікує максимально жорстка лава підсудних із подальшими великими тюремними строками. Це якщо вони доживуть до своїх особистих судів, а не отримають «нагороду» вже зараз. Наш спеціальний «нагородний відділ» працює цілодобово. Просто чекайте своєї черги!».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *