Вівторок, 24 ЛистопадаПерший регіональний
Shadow

Херсонщину “одягнуть” у вишиванку

На Херсонщині оголосили обласну акцію “Одягнемо свій край у вишиванку” – мешканців області закликають розпочати підготовку до Всесвітнього Дня вишиванки та прикрасити у традиційні орнаменти вишиванок будівлі, присадибні ділянки та подвір’я.

Про це у Фейсбук повідомляє Херсонський обласний центр народної творчості.

“21 травня 2020 року на Херсонщині пройде щорічна обласна акція до Всесвітнього Дня вишиванки, ініціатором якої є Херсонський обласний центр народної творчості. Запрошуємо долучитись до акції і прикрасити у традиційні орнаменти вишиванок будівлі та присадибні ділянки організацій, шкіл, закладів культури, площі, приватні будинки, подвір’я”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що можуть бути як вишиті рукотвори, так і друковані банери, розтяжки, мальовані орнаменти, оздоблення квітників у вигляді традиційної вишивки, декорування клумб кольоровим гравієм у вигляді орнаменту та інше.

Тих, хто хоче долучитися до акції, закликають викладати фото на своїх сторінках у Фейсбук та надсилати на електронну адресу Херсонського обласного центру народної творчості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *