Четвер, 7 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Херсонщину відвідає Комітет Верховної Ради

Протягом двох днів, 11 – 12 лютого 2020 року, на Херсонщині перебуватимуть з робочим візитом представники Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

11 лютого об 11.00 в облдержадміністрації (І поверх) відбудеться зустріч урядовців з місцевими громадами переселенців з тимчасово окупованої території Криму, представниками неприбуткових громадських організацій, Меджлісу кримськотатарського народу.

О 14.30 представники Комітету прибудуть до смт Чаплинка, де ознайомляться з роботою ЦНАПу та поспілкуються з відвідувачами й працівниками. 16:00 – відвідування КПВВ «Каланчак».

А вже 12 лютого об 11.00 представники Комітету відвідають КПВВ «Чонгар» та поспілкуються з громадянами, які перетинають адмінмежу через КПВВ.

З 14.00 до 17.00 в приміщенні автовокзалу КПВВ «Чонгар» відбудеться виїзне засідання Комітету щодо умов перебування на КПВВ, транспортного сполучення, отримання адміністративних, медичних та інших послуг.

Участь у засіданні також візьмуть працівники відомств, Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова, голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *