Вівторок, 21 ВересняПерший регіональний
Shadow

Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня: 70 років на варті життя та здоров’я дітей

лікарня

Вчора, 23 червня 2021 року, колектив Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні святкує своє 70-річчя. За час діяльності закладу близько 8 млн дітей отримали професійну допомогу лікарів.

Наразі це сучасний, потужний та багатопрофільний медичний заклад області, осередок наукового і практичного досвіду.

Голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко та його заступник Геннадій Лагута привітали медиків з ювілеєм дитячої обласної клінічної лікарні.

Інна Холодняк, директорка закладу поділилася, що 70 років – шлях становлення якісного та доступного медичного обслуговування дитячого населення області.

«Але найдорожча техніка нічого не значить без таланту лікаря, щодня й щогодини медичні працівники закладу охороняють найцінніше – здоров’я  наших дітей», – наголосила Інна Холодняк.

«В Херсоні немає, напевно, жодної дитини, яка б хоч раз не відвідала б стіни цього закладу. Адже тут не тільки лікують, але й надають відповідні консультації. Я сам у дитинстві був вашим пацієнтом. Щиро вдячний за вашу роботу. Хочу, щоб лікарня була в авангарді лікувальної справи», – відзначив у вітальному слові очільник обласної ради.

Крім того, він зазначив, що на сьогодні є плани щодо реконструкції закладу, залучення її до програм Президента, а також оновлення обладнання.

«Від себе і усього депутатського корпусу вітаю зі святом, бажаю довгих років життя і найголовніше – здоров’я», – резюмував Олександр Самойленко.

Під час вітання за особливі заслуги з надання медичної допомоги дитячому населенню Херсонщини та у зв’язку із 70 – річчям закладу Олександр Самойленко вручив подяку колективу лікарні.

лікарня

Крім того, під час урочистостей голова обласної ради Олександр Самойленко разом з головною лікаркою Херсонського обласного онкологічного диспансеру Іриною Сокур вручили Орден Святого Пантелеймона колективу закладу охорони здоров’я за перемогу у регіональному відборі відзнаки за професіоналізм та милосердя у номінації «Кращий медичний заклад» та з нагоди 70-річчя з дня заснування закладу.

Довідково: Сьогодні Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня налічує 540 ліжок, які входять до складу 16 профільних клінічних відділень. 1011 медичних працівників піклуються про дітей. Щорічно 16 –17 тис дітей покращують здоров’я в лікарні.

Пресслужба Херсонської обласної ради 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *