Субота, 15 ТравняПерший регіональний
Shadow

Херсонська команда УДАРу зможе знищити корумповану систему

 «Я хочу, аби в нашому місті все було по-іншому, тому вирішив стати частиною цих змін», -говорить Сергій Ільїн, кандидат в депутати Херсонської міської ради від політичної партії УДАР Віталія Кличка. 

За словами Сергія, останні роки у Херсоні спостерігається повна бездіяльність, безвідповідальність, і байдужість херсонської влади до проблем міста і його жителів. 

Сергій Ільїн переконаний, для того, аби місцева влада працювала ефективно, вона не повинна збагачувати «власні кишені», а витрачати бюджетні кошти на потреби міста. 

Сергій Ільїн: «Переді мною ніколи не стояла мета бути чиновником чи депутатом. Але я більше не можу спостерігати за тим, як «корупційні схеми» депутатів знищують наше місто. Я хочу, щоб місцеві жителі отримали комфортні та безпечні умови життя. Для  цього в першу чергу, потрібно повести аудит всіх комунальних херсонських підприємств. Адже більшість грошей вони витрачають не на діяльність підприємства, а на свої зарплати. Аудит необхідно провести і на комунальну землю та об’єкти нерухомості. Депутати чомусь «гальмують» питання щодо розвитку ОСББ, а також ми маємо позбутися стихійних сміттєзвалищ, які утворилися на багатьох вулицях». 

Сергій Ільїн переконаний, що змін, яких вдалося досягти лідеру політичної партії УДАР Віталію Кличку, реально досягти й у Херсоні. Він впевнений, що херсонська команда УДАРУ зможе знищити корумповану систему. 

Сергій Ільїн: «Команда УДАРу – це люди, які не «перефарбувалися» перед виборами і не витрачають мільйони на передвиборчу агітацію. Це чесні та порядні люди, які готові  працювати для людей, чути їх проблеми і створювати для них нові, якісні та європейські умови життя у місті».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *