Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського відновила свою роботу

Сьогодні, 26 серпня 2020 року, Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського відновила свою роботу. Відповідний наказ підписав директор Департаменту здоров’я Херсонської облдержадміністрації Віктор Короленко. 

Нагадаємо, у зв’язку із виявленням спалаху захворювання на COVID-19 у пацієнтів та медичних працівників в КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О. С. Лучанського» з 5 серпня 2020 року було припинено прийом дорослих, дітей, вагітних, роділь та породіль. Робота міського центру серця продовжувалась у звичному режимі.

Всього у закладі захворіли 20 медичних працівників та 5 пацієнтів. Пацієнтам, які на момент оголошення карантину знаходилися на стаціонарному лікуванні, було забезпечено лікування. Їх виписка здійснювалась рішенням консиліуму у разі наявності негативного результату ПЛР та ІФА обстежень.

Під час карантину проводилось планове обстеження працівників закладу, а також осіб, які контактували з ними та пацієнтами, хворими на COVID-19.

Всього методом ПЛР проведено 2983 обстежень, методом ІФА протестовано 2188 осіб.

Для забезпечення комплексу протиепідемічних заходів було проведено три обробки території та будівель ДСНС, здійснювалась постійна обробка приміщень працівниками закладу.

З метою формування бригад для поновлення функціонування роботи закладу у звичайному режимі 24-26 серпня 2020 року працівники лікарні обстежені методами ПЛР та ІФА.

Стосовно зазначеного випадку, Департаментом здоров’я ХОДА проведено службове розслідування, після якого зроблені висновки про поліпшення роботи з виявлення хворих на COVID-19 у всіх закладах охорони здоров’я області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *