Вівторок, 21 ВересняПерший регіональний
Shadow

Херсонська міська рада звернула увагу на транспортну проблему жителів селища Зимівник

У селищі Зимівник за участю голови Корабельної районної у місті ради Наталії Чорненької, депутата Херсонської міської ради Андрія Сидоренка, старости Комишанського округу Катерини Рогової відбулись зустрічі громадськості. Про це повідомили у пресслужбі Херсонської міської ради. Обговорювались «болючі» питання, які потребують вирішення: освітлення в селищі, стан доріг, забезпеченість маршрутним авто.

Жителі селища впевнені, що маршрут №3 потрібно залишити без змін, а зранку та ввечері необхідно налагодити додаткові маршрути, щоб люди мали змогу дістатися на роботу, або у справах у місто й повернутися додому. Транспорт повинен працювати до 21 години.

Жителі скаржилися також на засміченість ливневої системи та необхідність негайного її прочищення. А в жителів нової частини селища відсутня питна вода.

Всі питання, які піднімались жителями під час зустрічі, будуть опрацьовані відповідними виконавчими органами.

 «Так питання маршрутних перевезень будемо обговорювати на громадських слуханнях, позицію жителів донесемо до управління транспорту. Вже з понеділка займемось очисткою системи водовідведення. Питання освітлення на контролі у старости округу», – зазначила голова районної ради Наталія Чорненька.

Нагадаємо, журналісти “Першого регіонального” раніше висвітлювали транспортну проблему, що склалася у селищі Зимівник. 

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *