Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

Херсонська обласна державна адміністрація виправдовується перед журналістами

 

На завершення першого дня перебування президента України Володимира Зеленського на Херсонщині, обласна державна адміністрація вирішила виправдатися, чому не зробила публічною та відкритою акредитацію для журналістів. Відповідний допис з’явився ввечері, 26 червня 2020 року, на офіційній сторінці ХОДА у Фейсбук.

«Ми дуже вдячні всім медіа, які взяли участь у заході. Однак у зв’язку зі збільшенням числа випадків захворювання на COVID-19 та щоденну фіксацію антирекордів інфікувань кількість присутніх представників ЗМІ на заході була обмежена,» – йдеться в повідомленні.

Як з’ясувалося, прес-служба ОДА вирішила поділити ЗМІ за рейтингом та запросити лише медіа з найбільшим охопленням.

«Ми були вимушені сфокусуватись на медіаканалах, які мають більше поширення та охоплюють більшу аудиторію. Було зроблено акцент на зареєстрованих ЗМІ, тому що це подія високого рівня, яка має бути фахово висвітлена із дотриманням стандартів журналістики та журналістської етики. Через це представники ЗМІ, які не мають акредитації, та, відповідно, редакційного завдання, а також блогери не були запрошені,» – зазначили в повідомленні.

В свою чергу, така публікація обурила журналістів, тож свою думку з цього приводу вони залишили у коментарях:

 

Висловили свою позицію й місцеві жителі та просто небайдужі люди, які назвали таке виправдання відвертою брехнею:

Які висновки зробить Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА з цієї ситуації невідомо, але даний випадок заслуговує увійти у підручники для прес-секретарів, як анти-приклад того, як не потрібно робити.

Крім того, даний курйоз за багато років об’єднав місцевих журналістів, які консолідувалися та підтримували один одного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *