Четвер, 29 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Херсонська обласна рада контролює виконання соціально-економічних програм

Аналіз виконання обласного бюджету, Стратегії розвитку Херсонської області, програми соціально-економічного розвитку та цільових програм, ефективність їх виконання – результат щоденної роботи працівників управління з питань аналізу бюджету та регіональних програм виконавчого апарату Херсонської обласної ради.

Наразі працівниками управління проведена значна робота по збору, обробці відповідної інформації стосовно виконання обласних цільових програм. Зокрема, на реалізацію 23 обласних програм, визнаних пріоритетними до фінансування у 2019 році, використано 231 мільйон гривень.

В галузі освіти освоєно кошти на закупівлю 323 путівок для дітей, батьки яких є учасниками ООС, виділено кошти на здобуття вищої освіти 263 військовослужбовцям.

В галузі охорони здоров’я забезпечено безперебійну роботу закладів охорони здоров’я, придбано необхідне медичне обладнання, виплачено 30 обласних стипендій провідним лікарям області.

В сфері культури, фізичної культури та спорту кошти використано на утримання підпорядкованих закладів, виплату заробітної плати, проведення спортивних та культурних заходів.

Також надано матеріальну допомогу в сумі 4 мільйона гривень за результатами звернень громадян до депутатів обласної ради.

Для покращення житлових умов мешканців області виділено кошти в сумі 17 мільйонів гривень, за рахунок яких надано кредити для добудови і введення в експлуатацію житлових будинків у м.Берислав, м.Таврійськ та у м.Херсоні.

Зазначимо, що обласні програми, їх виконання обговорюються на постійних депутатських комісіях, враховуються пропозиції депутатів обласної ради, вносяться корективи. Рішення про затвердження всіх програм приймаються на сесіях обласної ради. Станом на сьогодні діє 49 обласних цільових програм.

Також проведено аналіз виконання завдань і заходів програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2019 рік. Так, індекс промислової продукції за 2019 рік склав 104,4% у порівнянні з середньоукраїнським показником – 99,5%. Збільшився випуск продукції на підприємствах з виготовлення виробів з деревини, паперу та поліграфічної діяльності – на 8,6%, виробництва хімічних речовин і хімічної продукції – на 6,4%, гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 5,6%.

Індекс будівельної продукції на Херсонщині становив 144,3%, при середньоукраїнському показнику у 123,6%. Протягом минулого року зросло будівництво інженерних споруд на 73%, будівництво будівель на 26,3%.

Індекс обсягу сільськогосподарського виробництва склав 102,8%, у порівнянні з середнім показником по Україні – 101,1%. Виробництво валової продукції рослинництва в області зросло на 5,5%, загальнорічний обсяг валової продукції становив 11560,1 млн грн. Задля підвищення конкурентоспроможності сільськогосподарські товаровиробники області продовжують впровадження органічного виробництва та вирощування нішевих культур, таких як сафлор, нут, чечевиця, шафран, маш.

Прес-служба Херсонської обласної ради 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *