Вівторок, 3 СерпняПерший регіональний
Shadow

Херсонська «Служба щастя» шукає волонтерів

На сайті Херсонської ОДА оприлюднили оголошення про набір волонтерів до Служби щастя. Нагадаємо, що одним із основних видів діяльності такої служби є вимірювання Індексу щастя населення. Формулу розрахунків навіть затвердив своїм розпорядженням голова облдержадміністрації Юрій Гусєв. А для виміру цього індексу необхідно провести комплексне соціологічне дослідження.

Так ось займатися ним будуть волонтери на безоплатній основі, поки інші працівники Служби щастя будуть отримувати зарплату із наших податків. Окрім цього, волонтери будуть приймати участь у інших проектах, судячи з анкети.

Але у яких саме, наразі невідомо. Та й взагалі, чи є вже якісь проекти, які мають покращити наше з вами життя та зробити населення щасливим, залишається питанням. Але тут є й позитивні моменти! Наприклад, соціологічне дослідження, якість якого можна поставити під сумнів через непрофесійність волонтерів та самих працівників Служби щастя, буде проводитися не за бюджетний кошт. Хоча, Весна Карпук, яка очолює службу, може отримати більше надбавки за інтенсивність праці. Зараз вона отримує ще 100% посадового окладу, а її праця обходиться платникам податків щомісяця у трохи більше 17 тисяч гривень.

Мій Херсон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *