Субота, 31 ЛипняПерший регіональний
Shadow

Херсонські аграрії проти продажу землі

“Не продаввйте Батьківщину. Фермери проти продажу землі. Люди зібралися в центрі Херсонської області поблизу Каховської ГЕС. Близько тисячі селян стоять вздовж траси. Впевнені, продаж землі = продаж держави. І має бути референдум, а не законопроект, який поспіхом мають прийняти. Подібні акції тривають майже в усіх областях України” – повідомляє на своїй сторінці у фейсбук кореспондент Олена Ваніна, яка на разі перебуває на місці події.

 

1 Comment

 • юрій

  Економічні відносини закріплені у Ст. 13.

  Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської)
  економічної зони є об’єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.
  Кожний громадянин має право користуватися природними об’єктами права власності народу відповідно до закону.
  Власність зобов’язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству.
  Держава забезпечує захист прав усіх суб’єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки..Усі суб’єкти права власності рівні перед законом.

  ВИНИКАЄ ПИТАННЯ – ЧОМУ ВСІ ХТО ДАВАВ ПРИСЯГУ ВИКОНУВАТИ КУ ДУЖЕ РІДКО ГОВОРЯТЬ ТА ДІЮТЬ НА КОРИСТЬ СОЦІАЛЬНО СПРЯМОВАНОЇ ЕКОНОМІКИ ТА НАВПАКИ БУДУЮТЬ ЇЇ ПРОТИЛЕЖНІСТЬ – ЛІБЕРАЛЬНО СПРЯМОВАНУ ЕКОНОМІКУ? ЧИ НЕ ТОМУ, ЩО У ВЛАДІ САМЕ ЛІБЕРАЛИ? ЯКІ ПОЛІТИЧНА СИЛА ТА ОРГАНИ ВЛАДИ ЗАБОВ’ЯЗАНІ ПРИПИНИТИ ЦЮ АНТИКОНСТИТУЦІЙНУ І ТОМУ АНТИДЕРЖАВНУ ДІЯЛЬНІСТЬ? ВІДПОВІДЬ Є У Ст.5 ТА Ст.8 КУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *