Понеділок, 2 СерпняПерший регіональний
Shadow

Херсонські фермери перекрили Антонівський міст

Сьогодні, 26 квітня 2020 року, сотні людей зібралися на протестний мітинг на Антонівському мосту. Вимога у всіх фермерів до президента та Кабміну єдина – відновити роботу ринків в Україні, адже продукцію, на вирощування якої, більшість аграріїв витратили чи не останні кошти, нікуди збувати.

Один із фермерів викинув на проїжджу частину привезені в мікроавтобусі огірки. Свої дії він прокоментував тим, що овочі та ягоди просто згнивають і вони вимушені їх викидати, адже дівати їх немає куди.

 

Люди агресивно реагують на фури, які везуть продукцію до супермаркетів. Одну з вантажівок мітингувальники закидали огірками.

Наразі учасники протесту перекрили проїзд Антонівським мостом через Дніпро біля обласного центру. Учасники акції ходять пішохідним переходом.

Оскільки на мітингу немає жодного представника влади, люди збираються вирушати під стіни Херсонської облдержадміністрації, аби проблему людей почули.

На мітингу також присутні поліцейські, які ще до його проведення анонсували, що будуть затримувати людей, які порушують умови карантину. Проте, нікого не затримують і не заважають людям проводити мітинг. 

Катерина Чобітько 

Фото: Олена Ваніна

           

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *