Неділя, 18 КвітняПерший регіональний
Shadow

Херсонські гвардійці стали донорами крові

В умовах сьогодення нацгвардійці військової частини 3056 несуть службу 24/7. Вони виконують завдання з охорони громадського порядку, конвоювання підсудних, та в районі проведення Операції Об’єднаних Сил. Проте, є ситуації, де своєю простою небайдужістю ми можемо врятувати чиєсь життя, адже рятувати його можна по-різному.

Тому, сьогодні, вже третій день, як херсонські гвардійці відвідують обласний Центр крові, аби поповнити його запаси. Загалом більше 30 гвардійців здали кров на різні цілі та потреби. Це і офіцери, і військовослужбовці за контрактом, і солдати строкової служби – всі кому не байдужа доля людей, які потребують донорської допомоги.

Серед тих сімох гвардійців, які сьогодні стали донорами був і медик – сержант Микола Васильченко.

“Пандемія інфекції COVID-19 стала однією з причин закінчення запасів крові у закладах, які відповідають за її збір та збереження. Тому, ми не можемо залишатися байдужими, адже люди продовжують хворіти, їм роблять операції і вони можуть потребувати переливань крові чи препаратів крові”, – зазначив гвардієць.

Більшість тих, хто здав кров, робить це вже не вперше. Бійці розповідають, що вони залюбки продовжуватимуть донорство і в подальшому житті.

Прес-служба військової частини 3056 
Національної гвардії України

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *