Неділя, 19 ВересняПерший регіональний
Shadow

Херсонські художниці презентували проєкт «Моя живописна Україна!»

картини

Понад півсотні робіт сьогодні у стінах Херсонської обласної ради презентували херсонські художниці: Яна Голуб’ятникова, Ольга Гуляєва, Оксана Оснач, Ксенія Стеценко, Ганна Кашуба.

Виставковий проєкт «Моя живописна Україна!» приурочений до 30-річчя незалежності України.

До відкриття виставки долучилися голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко, перший заступник голови-керівник виконавчого апарату обласної ради Юрій Соболевський, заступник голови обласної ради Геннадій Лагута, голова обласної державної адміністрації Сергій Козир, представники Херсонського обласного центру народної творчості на чолі с директором Володимиром Капелюшником, виконавчий апарат Херсонської облради та друзі мисткинь.

«Я народився в Херсоні і знаю багатьох художників. Символічно, адже мій дім прикрашає картина, написана Оксаною Оснач, котра сьогодні також є учасницею виставки. Для нас важливо підтримувати місцевих художників,  аби виставки відбувалися кожного разу на новій локації з залученням молоді, херсонців та туристів.», – зауважив Олександр Самойленко.

«До 30-річчя незалежності України бажаю усім нам залежності тільки від добра, мудрості, кохання, співчуття, самоповаги і поваги до іншого», – привітала усіх присутніх херсонська мисткиня Яна Голуб’ятникова.

Олександр Самойленко

Під час заходу Олександр Самойленко нагородив відзнаками херсонських мисткинь.

Тож, Почесною грамотою обласної ради за особистий внесок у розвиток культури Херсонщини, участь у виставці «Моя живописна Україна» в рамках кураторського проєкту «Мистецтво на зламі тисячоліть» та з нагоди 30-ї річниці незалежності України нагороджено:

  • Яну Голуб’ятникову – херсонську мисткиню, членкиня Правління Херсонської обласної організації НСХУ;
  • Ольгу Гуляєву – провідну херсонську мисткиню, художницю;
  • Оксану Оснач – провідну херсонську мисткиню, художницю;
  • Ксенію Стеценко – провідну херсонську мисткиню, художницю;
  • Ганну Кашубу – провідну херсонську мисткиню, художницю.

«Найважливіший доказ талановитості мисткинь – це ті емоції, які заряджають колектив позитивним настроєм перед робочим днем.», –  зауважив Олександр Самойленко.

картини

Пресслужба Херсонської обласної ради

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *