Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

Херсонські курсанти відзначили Міжнародний день моряка

Колектив Херсонської державної морської академії 25 червня 2020 року відзначив Міжнародний день моряка.

До святкування, яке відбувалося з дотриманням правил карантину, долучилася генеральний консул Республіки Польща в Одесі Катажина Солек. Гості ознайомилися з навчально-тренажерною базою академії та взяли участь в урочистому вшануванні пам’яті видатного мореплавця й педагога Маріуша Заруського, яке відбулося біля пам’ятного знаку герою на старому міському кладовищі.

Маріуш Заруський був багатогранною особистістю і чимало зробив за своє життя. Громадський діяч, генерал, мандрівник, живописець, літератор-мариніст, педагог, яхтсмен, альпініст, засновник польської гірсько-рятувальної служби й організатор вітрильного спорту, він залишив значну творчу спадщину. Учасники заходу вшанували пам’ять легендарного моряка хвилиною мовчання, а курсанти академії на знак пошани поклали на могилу Маріуша Заруського міцу (морський курсантський кашкет) та морський тільник.

Талант, невичерпна енергія, безмежна сила духу Маріуша Заруського є прикладом для виховання нових поколінь морських фахівців.

Бажаємо нинішнім вихованцям ХДМА ефективної творчої праці, швидкого підкорення висот професійної майстерності, миру і злагоди, здоров’я і щастя!

Прес-служба Херсонської державної морської академії 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *