П’ятниця, 23 КвітняПерший регіональний
Shadow

Херсонські міграційники видворили громадянина Молдови

Херсонські міграційники через КПП ««Маяки-Удобне-Паланка» примусово видворили в країну походження громадянина Молдови, який незаконно перебував на території України. Про це повідомляє Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області. 

Іноземець, майже 5 років тому, нелегально потрапив в нашу державу перетнувши кордон поза межами пропускного пункту. Весь цей час він перебував та території Одеської та Київської областей. Декілька місяців тому іноземець переїхав до Херсону де і був виявлений співробітниками міграційної служби.

За позовом Міграційної служби області, Херсонський міський суд прийняв рішення про поміщення нелегального мігранта до Миколаївського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства з подальшим  примусовим видворенням з України.

Днями, начальник відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Микола Новіков і головний спеціаліст відділу Дмитро Аннєнков доставили 53-річного чоловіка на кордон з Молдовою та примусово видворили з подальшою забороною в’їзду в нашу державу на 5 років.

Довідка: З початку року УДМС в Херсонській області виявили 35 нелегальних мігрантів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *