Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

Херсонські патрульні долучилися до порятунку життя

Протягом двох тижнів патрульні поліцейські Херсона здають компоненти крові у обласному центрі служби крові. Роблять це невеликими групами, інколи поодинці. Адже, вимог карантинних заходів треба дотримуватись. Навіть, якщо стаєш донором.

За словами секретарки по зв’язкам із громадскістю Херсонського обласного центру служби крові Наталія Бабій, в період карантину значно зменшилась кількість донорів. Але онкохворі, люди, які потребують термінових операцій, ті, хто потрапили в ДТП, породіллі – як потребували, так і потребують крові. 

Як розказав прес-офіцер обласного управління патрульної поліції Андрій Кований, херсонські патрульні постійно здають кров та її компоненти. Серед них є почесні донори. Це Сергій Бортник, Антон Вах, Христина Васильєва, Анатолій Михайличенко, Ольга Альохіна, Сергій Мороз, Олександр Бобир, Анастасія Павлюк, Андрій Сахно. Сам Андрій Кований з 2014 року є постійним донором. Він здає тромбоцити для онкохворих дітей 3-4 рази на рік.

Херсонські патрульні сподіваються, що їх приклад спонукає й інших містян здати кров та її компоненти. Адже хворіти, лікуватись, робити операції люди з приходом коронавірусу не перестали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *