Субота, 16 СічняПерший регіональний
Shadow

Херсонські поліцейські взяли участь у міжнародній конференції з протидії корупції

Протягом 9 та 10 грудня 2020 року в м. Києві відбувалася V Міжнародна науково-практична конференція, присвячена Міжнародному дню боротьби з корупцією. Цьогоріч тематикою заходу стала реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі.

Організаторами конференції виступили Міністерство внутрішніх справ України, Національна академія внутрішніх справ, консультативна місія ЄС в Україні, Національна академія правових наук України, ГС «Центр запобігання та протидії корупції».

Як повідомив начальник тренінгового центру поліції Херсонщини Віктор Степаненко, в зв’язку з пандемією КОВІД-19 конференція проходила в онлайн-режимі. Під час відео-конференції доповідачами виступили досвідчені фахівці. Впродовж двох днів онлайн-форуму було розглянуто більше 70 тематичних лекцій. Серед них 39 наукових повідомлень та 21 наукова доповідь.

В тому числі для присутніх в онлайн-режимі з науковою доповіддю на тему «Спеціально-кримінологічні заходи запобігання конфлікту інтересів серед осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» виступили начальник тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Херсонській області, кандидат юридичних наук, Віктор Степаненко зі своїм заступником, теж кандидатом юридичних наук, Катериною Рубан.

Відділ комунікації поліції Херсонської област

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *