Середа, 20 СічняПерший регіональний
Shadow

Херсонські рятувальники випробовували новий пожежний гідрант

 

Нещодавно на території фасаду Головного управління ДСНС області, де дислокується і пожежно-рятувальний підрозділ 10-ї ДПРЧ Суворовського району, а також на території 14-ї ДПРЧ Корабельного району, з’явилися два нових пожежних гідранта європейського виробництва. Один – наземного типу, інший колодязного. Дещо раніше наземний гідрант встановлено біля мерії. 

А сьогодні, 7 травня 2020 року, отримавши спеціальні ключі, вогнеборці успішно випробували нові гідранти. 

Про це повідомляє прес-служба ДСНС України у Херсонській області. 

Директор «Херсонводоканалу» Михайло Чемерис розповідає:

«Міська рада цього року прийняла програму щодо оснащення м. Херсона пожежними гідрантами європейського виробництва. Які є надійними, мають 10 років гарантії, і легкодоступні для пожежних під час забору води, особливо у зимовий період. Гідранти ж вітчизняного виробника мають низький термін експлуатації, і виходять з ладу вже через два роки, до них важко дістатися, адже вони підземні, і вогнеборці на ці дії витрачають дорогоцінний час».

До речі, з міського бюджету планується виділення 700 тисяч гривень на встановлення нових пожежних гідрантів. Тепер все залежить від підтримки депутатів на найближчій сесії міської ради. Поки робота по встановленню гідрантів виконана за кошти міського водоканалу, а саму конструкцію надано постачальником.

В. о. начальника ГУ ДСНС області Олександр Рудницький зазначає:

«Висловлю надію на те, що цей позитивний досвід буде впроваджений не лише у Херсоні, але й по області в цілому. Саме підтримка депутатського корпусу дасть необхідні можливості для оновлення системи водозабору для пожежно-рятувальних підрозділів. Сьогодні в Херсоні діє 1107 пожежних гідрантів. І чим більше їх буде замінено, тим краще буде для протипожежного захисту громадян»

Подібні програми системної заміни гідрантів вже діють у таких містах, як Тернопіль та Черкаси. Тож на черзі осучаснення системи водозабору для потреб рятувальної служби і місто Херсон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *