П’ятниця, 16 КвітняПерший регіональний
Shadow

Херсонські студенти отримали кешбеки та подарунки від VISA та ПриватБанку

Студенти Херсонського державного університету, Херсонської державної морської академії та Херсонського державного аграрно-економічного університету, які користуються електронними студентськими квитками, отримали кешбеки по 50 грн, промокоди Apple Music та сертифікати Watsons і Giftmall за перемогу в акції “Свята на драйві” ПриватБанку та міжнародної платіжної системи VISA. 

“Електронний студентський квиток я скачала ще минулого року, – розповідає Ганна Васенко, студентка 3  курсу Херсонського державного університету. – Взагалі я майже не користуюся студентським квитком: немає пільг на проїзд додому, нема і на проїзд у міському транспорті. От якби наш студентський давав нам ще й пільги, ми б ним користувалися щоденно. Але те, що він в електронному вигляді – це чудово. Бо він завжди зі мною, у будь-який момент я можу засвідчити, що я студентка університету”.

Електронний студентський квиток в смартфоні – більше, ніж цифрова версія “традиційного” студентського пластикового квитка. По суті, це окремий додаток для студента, який має безліч можливостей: ним зручно користуватися під час оплати проїзду в міському транспорті – легко відкрити у додатку Privat24 та показати кондуктору, просто та миттєво оплатити за навчання. Крім того, не потрібно заповнювати поле “Серія та номер студентського” під час купівлі квитка на поїзд у додатку Privat24 тощо. 

“Своїм електронним студентським користуюся з березня минулого року, – додає Дар`я Присяжна, студентка 2 курсу Херсонського державного аграрно-економічного університету. – Не можу сказати, що користуюся ним часто, бо немає в цьому потреби. Наш студентський квиток потрібен нам не так часто, але коли є потреба його пред’явити, то дуже зручно, що він у мобільному телефоні. Загалом електронні документи дуже зручні у використанні”.

Функціонал додатку може наповнюватися, виходячи з потреб закладу освіти і студентів. Тут можна оплачувати навчання чи проживання у гуртожитку, керувати повідомленнями деканату навчального закладу: оголошення, опитування, зміна розкладу через тощо. 

30 вищих навчальних закладів України підключено до програми “Мобільний студентський квиток”, в яких майже 6000 активних активних користувачів. У Херсонській області електронним студентським квитком користуються студенти державного університету, державної морської академії та державного аграрно-економічного університету. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *