Середа, 1 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Херсонські тролейбуси не готові до тарифу у 5 гривень

Сьогодні, 27 серпня 2021 року, третій день, як у херсонських тролейбусах діє новий тариф на проїзд вартістю у п’ять гривень. Проте комунальний транспорт виявився не готовий до подвоєння тарифу, у цьому переконалися журналісти “Першого регіонального”, проїхавшись у “рогатому”.

тролейбус

Зайшовши у тролейбус № 1 ми не побачили жодної наліпки про вартість проїзду. Здогадатися, що з 2.50 гривень проїзд підняли до 5 гривень, можна лише коли до тебе підійде кондуктор та озвучить скільки грошей ви йому повинні заплатити. Розрахувавшись готівкою, кондуктор дає ваш проїзний квиток, але не один, а цілих два. Як пояснюють кондуктори, отримувати два квитки, де надрукована вартість 2.50 гривень, пасажири будуть доки не закінчиться стара партія та не надрукується нова з тарифом у 5 гривень. А партія у 2.50 гривень, кажуть кондуктори, була великою, тому на нові білети найближчим часом очікувати не варто.

Ми ж вирішили заплатити за проїзд у безготівковий спосіб, який доступний у херсонських тролейбусах. Як виявилося, QR-коди, у транспорті також ніхто не оновив.

код

троллейбуси

УВАГА! Ділимося лайфхаком, як проїхатися у херсонському тролейбусі за 2,50. Наводимо мобільним телефоном на QR-код, компасуємо квиток, який там досі за старим тарифом і їдемо до потрібної зупинки.

Але, будьте обережними! Нам пощастило, адже ми натрапили на неуважного кондуктора, який не перевірив наявність у нас квитка. Але раптом вам попадеться сумлінний працівник, то закомпосувати онлайн доведеться ще один такий талон.

Доїхавши до потрібної зупинки, ми все ж закомпасували ще один білет, адже вважаємо себе відповідальними громадянами, на відмінну від чиновників МКП “ХЕРСОНЕЛЕКТРОТРАНС”.

Катерина Чобітько

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *