Середа, 22 ВересняПерший регіональний
Shadow

Херсонські водії стали в чергу

Тихіше їдеш – далі будеш. Цією приказкою пані Тетяна Левандовська керується з того часу, як вперше сіла за кермо автомобіля. Вона називає себе відповідальним водієм і на зимовій шині не економить: «Коли гума вже лиса, то краще взагалі не їхати і не ризикувати життям своїм та оточуючих, тому вчасно подбала про те, щоб до першої ожеледі її автівка була на зимових шинах».

Ремонт двигунів і ходової частини. З такими проблемами найчастіше звертаються до станцій техобслуговування. А зараз, по осені, коли погода починає псуватися, водії вишукуються у черги, щоб  замінити літні шини на зимові. Адже це потрібно робити, коли температура повітря наближається до позначки +5 С. Також перевіряють роботу акумуляторів та заливають антифриз.

Найбільшою популярністю серед водіїв користуються бюджетні комплекти шин корейських та німецьких виробників. Щоб не розгубитися у виборі, існує головне правило: встановлювати шини  лише такого розміру, який визначений виробником авто.

Євген Калюжний, експерт з технічного обслуговування авто, каже, що є шини і по 800 гривен за колесо, а є за 11 тис грн. Але незважаючи на ціну, будь-яка зимова шина – це набагато краще, що дозволяє тримати зчеплення з дорогою.

Не всіх власників транспортних засобів в Україні можна назвати відповідальними. Є й такі, які взимку їздять на літніх шинах. Така економія закінчується трагічно не лише для них. Кількість ДТП в осінній період збільшується на 40%. Якщо водій використовує шини не по сезону, його не оштрафують. Та варто пам’ятати, у разі ДТП він може залишитися без страхової виплати.

Елеонора Гуськова

1 Comment

  • Grigoriy

    Если не умеешь управлять автомобилем в зимнее время шины не спасут должны быть определённые навыки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *