Вівторок, 21 ВересняПерший регіональний
Shadow

Херсонських управлінців відзначили грамотами Верховної Ради

Грамотами Верховної Ради України та пам’ятними нагрудними знаками нагородили Віктора Короленка та Ігора Андрієнка. Вручення відзнак відбулося за участі голови Херсонської облдержадміністрації Сергія Козира та народного депутата від провладної партії Володимира Іванова.

“Саме під безпосереднім керівництвом Віктора Короленка в Херсоні створено кращий в Україні центр переливання крові, центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, відкрито єдиний в Україні Південний центр променевої терапії, обласний центр планування сім’ї, центр дитячої імунології… Заслужений лікар України, науковець.

Ігор Адрієнко на посаді керівника найпотужнішої водогосподарської організації Держводагенства на високому рівні координує діяльність всіх підрозділів Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра, забезпечує безперебійну подачу води на зрошувані землі та безаварійну роботу гідротехнічних споруд. Важко переоцінити важливість щоденної роботи задля стратегічного для Херсонщини зрошення – гаранта отримання сталих врожаїв та забезпечення продовольчої безпеки держави.

Від себе особисто та від людей, які звертаються з різних регіонів країни, подякував Віктору Миколайовичу та Ігорю Олеговичу за сумлінну працю, справжню відданість справі та постійну готовність прийти на допомогу”, – повідомив на офіційній сторінці у Фейсбук народний депутат України Володимир Іванов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *