Середа, 21 ЖовтняПерший регіональний
Shadow

Олександр Мельник взяв участь у зйомках військової драми «Останній день війни»

Відомий український актор Олександр Мельник, який родом з Херсонщини, відзнявся у військовій драмі «Останній день війни», приуроченої до 75 річчя перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, прем’єра якої відбудеться на телеканалі «Україна».

У стрічці розповідається історія чотирьох чоловіків – головних героїв. Один з них – колишній військовослужбовець Микола, який у травні 1945 року потрапляє до в’язниці, де знаходить собі товаришів. Всі вони різні, у кожного – своя доля та погляди на життя. Чоловіки вирішують втекти з ув’язнення. Захищаючи мешканців села від фашистів поблизу табору, розгортається їх боротьба із загарбниками рідної землі.

Олександр Мельник виконує роль одного з товаришів Миколи – крадія Малюту.

Як розповідає сам Олександр Мельник, йому не вперше доводиться виконувати роль бандита, але саме зараз, у військовій драмі, відчував велику відповідальність перед глядачами, адже довелося зануритися в той час, коли наші бабусі та дідусі голодували і з однією «трьохлінійкою» і з трьома патронами ставали на захист Батьківщини.

Олександр Мельник переконаний, людина змінює свої погляди на життя, коли потрапляє в умови війни. І ситуація, в якій опинилися головні герої фільму, змінила кожного з них.

Олександр Мельник:

“Єдине, що я намагався зробити, граючи героя-бандита – знайти в ньому людяність. Для мене є найголовнішим показати, що всередині, десь там глибоко, є людина – добра, справжня, справедлива та любляча. І найскладніше знайти та відчути цей момент. Це потрібно не зіграти, а прожити”.

Зйомки воєнної драми відбувалися в Києві та Київській області у грудні 2019 року. 4-серійний фільм відзняли за 19 днів. Акторам довелося пройти випробування холодом, відчути екстрим, виконуючи каскадерські трюки. Як розповідає Олександр Мельник, глядач побачить гарну картину, за якою стоятиме копітка праця всієї знімальної команди.

Олександр Мельник:

“Процес зйомок тривав по 12 годин. Щось виходило відзняти з першого дубля, а щось – з двадцять восьмого. Була зима, холодно, особливо ввечері. Мене обливали водою, і я мокрим вилазив із криниці. Також мені довелося висіти над 20-ти метровим обривом, де внизу була річка. Виконував трюки сам, адже не було каскадера. Звісно, це було досить складно. Але, якщо ти кайфуєш від своєї роботи, то будь-які складнощі приносять тобі задоволення”.

Глядачі стануть свідками справжніх бойових дій кінця війни. Сцени бою режисерові Віталію Ващенко допомагали відтворити спеціальні реконструктори подій, піротехніки й каскадери. А масштабності зйомок оператору-постановнику Матвію Шульгіну вдалося досягти за допомогою використання квадракоптера.

Тож вмикайте 9 травня о 17:00 телеканал «Україна», щоб не пропустити зворушливу історію часів Другої світової війни.

Катерина Чобітько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *