Середа, 22 ВересняПерший регіональний
Shadow

Херсонський художній музей проведе день музейного селфі, але за новими правилами

Херсонський обласний художній музей ім.О.О. Шовкуненка, незважаючи на локдаун, вирішив не відмовлятися від традиції і долучитися до Міжнародного дня музейних селфі. Щоправда, за новими правилами.

Поціновувачі мистецтва можуть провести цей день нетрадиційно та креативно, – повідомляє Херсонський обласний художній музей ім.О.О. Шовкуненка

“На жаль, запросити вас до музею ми не можемо (бо триває ремонт), а чому б не використати як експонат, на фоні якого треба сфотографуватися, саму будівлю? Тим більше, що про неї останнім часом говорять багато, бо саме вона стала символом Херсонщини у проєкті “Кишенькова країна”. Та й подарунки будуть доречні — саме ці чарівні листівочки, які за допомоги сучасних технологій перетворюються на 3D-модель музейної споруди“, – ідеться у повідомленні.

 

Херсонський художній музей проведе день музейного селфі, але за новими правилами

Через посилений карантин фотографуватися охочим пропонують у масці і закликають навіть тут проявити креатив.

Тож, що треба зробити, якщо ви виявите бажання взяти участь у конкурсі музейних селфі:

  • до 20 січня включно на фоні музейної будівлі зробити селфі або сфотографуватися з друзями чи родиною (обов’язково у масці!).
  • 20 січня викласти цю світлину (або серію світлин) у Facebook, Twitter чи Instagram із тегами: #MuseumSelfie #MuseumSelfieDay2021 #art_museum_ks.
  • Згадати свій наулюбленіший експонат з хештегом #ШедевриЧекають.

Найактивніші та найкреативніші учасники отримають литівки з зображенням музею від “Кишенькової країни”. Автори 10 фото, які зберуть найбільше лайків, отримають запрошенння на безкоштовне відвідання музею, щоправда, після закінчення ремонту, який наразі триває у закладі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *