Середа, 1 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Херсонський “Кристал” зіграв унічию з “Таврією”

футбол

25 липня 2021 року відбувся матч 1-го туру серед команд Другої ліги з футболу між МФК “Кристал” – “Таврія”.

Після першого тайму на табло «горіли» одні нулі. Проте на 96-ій хвилині Барладим реалізував пенальті, а вже за хвилину херсонець Ольховіков зрівнян рахунок. Матч завершився з рахунком 1:1.

До речі, п’ять разів «Кристал» і «Таврія» грали один проти одного в чемпіонатах України. Один матч закінчився внічию і чотири рази перемога була на боці херсонців.

Нагадаємо, що херсонський “Кристал” отримав нового директора та тренера.

Відмітимо також, що, 26 липня 2021 року, під час засідання сесії Херсонської міської ради депутати одноголосно підтримали питання виділення з бюджету 3,5 млн грн на підтримку муніципального футбольного клубу “Кристал”.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.