Неділя, 19 ВересняПерший регіональний
Shadow

Херсонський медзаклад отримав біобокси для перевезення хворих на COVID-19

Сьогодні, 17 квітня 2020 року, два біобокси для транспортування хворих на COVID-19 були передані міжнародним благодійним фондом Вадима Новинського «На честь Покрови Пресвятої Богородиці» в обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Адже саме бригади «швидкої» першими виїжджають на виклики ще до підтвердження діагнозу COVID-19 і потім транспортують людей до лікарень. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА. 

Біобокси оснащені компресором, 10-ма маніпуляторами, аби можна було безпечно торкатися хворого. Також є отвори для підключення систем та інфузій. Камери працюють в автономному режимі впродовж 8 годин. 
Також є можливість підзарядитись у «швидкій». Вартість зазначеного обладнання – від 5 до 10 тисяч доларів.

Директор КНП «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Юрій Бовкун зазначив, що нове обладнання дозволяє здійснювати первинне транспортування осіб з підозрою на зараження COVID-19 та забезпечує при цьому достатній рівень захисту для лікарів.

Представник фонду Вадима Новинського «На честь Покрови Пресвятої Богородиці» Сергій Черевко розповів, що Херсонщина першою в Україні отримує таке обладнання.

«Цього тижня ми майже щодня передаємо засоби індивідуального захисту, медичне обладнання та тестові системи. Зараз непроста ситуація в країні, і ми вважаємо, що ще рано збавляти темпи. Допомога буде надходити регулярно», – зауважив Сергій Черевко.

 

Автомобілі, оснащені боксами, будуть надавати допомогу всім хворим у віддалених районах області, якщо їх потрібно буде перевезти в обласну інфекційну лікарню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *