Субота, 15 ТравняПерший регіональний
Shadow

Херсонський обласний художній музей імені Шовкуненка проводить віртуальні екскурсії

Херсонський обласний художній музей ім. О.О. Шовкуненка відкрив галерею юних художників – дітей з аутизмом, чиї роботи будуть представлені на виставці «Країна кольорових пазлів». Її відкриття було заплановане на 3 квітня 2020 рoку, але обов’язково відбудеться по завершенню карантину. Сьогодні ж з малюнками можна познайомитися онлайн – на сторінці музею у Фейсбук.

В експозиції репрезентовано декілька малюнків дуже творчої натури Олександри Авдєєвої.

Олександра почала малювати у дуже ранньому віці – 1,5-2 роки. З часом її різнокольорові каракулі, якими вона «прикрашала» все, що потрапляло під руку, в тому числі і стіни оселі, становилися справжніми маленькими шедеврами, що відображали її уявлення і фантазії.

Роботи дівчини, як і малюнки інших експонентів виставки, дуже барвисті і декоративні, насичені колірними контрастами, що в поєднанні з лініями передають загальний настрій творів. У кожній роботі Олександри, у тому числі і графічних, яким вона віддає перевагу, є своя непередавана привабливість її відчуттів від природи, квітів, тварин та персонажів, що народилися в уяві дівчини.

Олександра Авдєєва – учасниця багатьох виставок, у тому числі персональної. Зі слів її педагога Ганни Олегівни Файнштейн, вона дуже талановита і самобутня.

Прес-служба Херсонської обласної ради 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *