Понеділок, 25 СічняПерший регіональний
Shadow

Херсонський волонтер Григорій Янченко став Народним благодійником України

Херсонський волонтер Григорій Янченко став переможцем конкурсу “Благодійна Україна” в номінації “Народний благодійник України-2019”. З 25 номінантів він отримав найбільшу кількість голосів під час онлайн-голосування – 51 відсоток. Про це сповістили, 9 квітня 2020 року, під час онлайн-трансляції оголошення конкурсу переможців «Благодійна Україна-2019».

Григорій Янченко:

“Мені дуже приємно отримати таке звання, але це не тільки моя заслуга – це заслуга всіх небайдужих людей. Я вдячний всім херсонцям, які допомагали і допомагають на теперішній час українським військовим”.

Національний конкурc «Благодійна Україна» – щорічний, заcнований Вcеукраїнcькою благодійною організацією «Аcоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного cоціально-орієнтованого благодійництва, меценатcтва та волонтерcтва в Україні.

Редакція “Першого регіонального” щиро вітає Григорія Янченка!

Бажаємо Григорію Миколайовичу міцного здоров’я, добробуту, наснаги, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай Ваші вчинки спонукають до дії інших, а люди – віддячують Вам добром і повагою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *