П’ятниця, 21 СічняПерший регіональний
Shadow

Ігор Колихаєв протестув автобуси з Німеччини

автобуси

У перші дні нового року очільник Херсона Ігор Колихаєв протестував автобуси, які прибули до міста з Німеччини.

«Наші 10 “європейців” вже у Херсоні! Беремо деякий час для встановлення їх на облік, сертифікацію, необхідне технічне обслуговування, стажування водіїв – і в добру путь Херсоном! Спробував себе сьогодні і як пасажир, і як водій – відмінно», – повідомляє міський голова.

Ігор Колихаєв зазначає, що автобуси широкі, комфортні, мають всю необхідну європейську комплектацією: кондиціювання та підігрів салону, 43 місця для сидіння пасажирів та 35 місць для поїздки стоячи, місця для людей з особливими потребами, місце для багажу, на прохання про зупинку передбачена кнопка зв’язку з водієм. Автобуси планують випустити на лінію впродовж місяця. Згодом очікується наступна партія, яка поповнить комунальний автопарк Херсона.

«Комунальний транспорт у Херсоні буде кращим, ніж у багатьох інших містах!», – запевняє Ігор Колихаєв.

Нагадаємо: у комунальному автопарку міста налічується 48 одиниць транспорту і цього замало, аби налагодити вдалу роботу маршрутних ліній. Міський голова Ігор Колихаєв планує розширити комунальний автопарк, який обслуговуватиме городян на всіх лініях. Влітку 2021 року для міста придбали 30 “АТАМАНів”. На початку грудня велися перемовини з компанією OMR Mario Rottgen GmbH і ось перша партія європейських автобусів у місті.  Окрім того, відповідно до договору з ЄБРР, Херсон отримує 42 нових тролейбуси: перший прибув до Херсона у грудні, до 15 січня очікуємо ще 5 одиниць, навесні 2022 року – 9, і зрештою всі інші.

«Уперто рухаємось до комунального автопарку та транспортної незалежності!», – каже Ігор Колихаєв.

Пресслужба Херсонської міської ради

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *