Субота, 2 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Ігор Колихаєв: Субота – день пошуку роботи та ознайомлення з вакансіями

Ігор Колихаєв

Як ми й домовлялися: субота – день пошуку роботи та ознайомлення з вакансіями, – пише міський голова Ігор Колихаєв у Фейсбук.

До уваги тих, хто шукає роботу: повідомлення типу просто “шукаю роботу” завжди залишаються без відповіді. Ви повинні написати, яку роботу Ви шукаєте, ким, що вмієте робити, досвід роботи і т.д.
Не впадайте у відчай, якщо не вдається знайти роботу відразу. Усі ваші повідомлення тут проглядаються потенційними роботодавцями, це гарантую. Якщо ви не розповісте про своє бажання знайти певну роботу – ніхто про нього й не дізнається. Наполегливість – перше правило у пошуку роботи.

Правила спілкування сьогодні:

Коментарі поза темою пошуку чи пропозиції роботи будуть видалятися.
Повідомлення про пошук роботи починається зі слів “Шукаю роботу” і ви одразу пишете: яку роботу шукаєте, ким, які у вас навички, що вмієте робити, ким готові працювати і т.д. Зверніть увагу на свого потенційного роботодавця.
Повідомлення про пропозицію роботи починаються зі слів “Є робота” і далі – в чому вона полягає, для кого, які вакансії і т.д.

НЕ залишайте телефони та персональні дані у відкритому доступі. Спілкуйтесь про деталі співпраці у особистих повідомленнях.

Усім вдалих пошуків. Поїхали!

Посилання на публікацію, під якою потрібно залишати пропозиції про роботу чи інформацію про пошук :

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5135923999834326&id=100002503301988

Пресслужба Херсонської міської ради

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *