Середа, 22 ВересняПерший регіональний
Shadow

Ігор Колихаєв закликав BigMoney «розбудити» Херсон

Ігор Колихаєв

Як зробити власний бізнес легше та простіше, а його результати більш масштабними вчили херсонців підприємці топ-рівня України. Відкрив новий для Херсона захід міський голова Ігор Колихаєв. Про це повідомили у пресслужбі Херсонської міської ради.

«На нас з різних боків намагаються навісити ярлик, що, мовляв, Херсон – місто пасивне. Давайте ламати ці принизливі шаблони. Ви – найкращий доказ того, що ми готові до змін: подивіться, скільки вас зібралося сьогодні. Дякую, що хочете і готові розвиватися самі, піднімати наше місто, змінювати країну. Давайте розбудимо, нарешті, свій потенціал!», – закликав зі сцени очільник Херсона Ігор Колихаєв.

Бізнес-форум BigMoney відбувся у Херсоні вперше, організаторами його виступили успішні підприємці з міста Миколаїв Максим Бревда, Костянтин Скоріні, Євген Клімов та інші. Свого часу вони об’єдналися в «платформу майбутнього» МрійДій і стали активними помічниками своєму миколаївському міському голові в реалізації різних соціальних проєктів. Тепер сусіди вирішили поділитися своїм досвідом з херсонцями і долучити наших підприємців до процесу розвитку Херсона.

Підтримати Херсон в цьому починанні приїхав і міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич. Обидва мери дали учасникам форуму напуття та потужний заряд на продуктивну роботу.

Спікерами Форуму в Херсоні стали:

– бізнесмен, топ-100 Forbes, автор найпопулярнішого навчального бізнес-каналу на YouTube – Big Money, бізнес спікер #1 в СНД Євген Черняк;

– українська підприємиця, акціонерка страхової компанії «Арсенал страхування», входить до топ-100 найуспішніших жінок України за версією журналу «НВ» Марина Авдєєва; – український підприємець, засновник компанії Enjoy the wood з річним оборотом $ 12 000 000 Ігор Фостенко.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *