Субота, 24 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Інфекційне відділення Великолепетиської ЦРЛ має працювати – Сергій Козир

Сергій Козир

З цим питанням під час зустрічей жителі Великолепетиської громади зверталися до голови Херсонської ОДА та кандидата у народні депутати по 184 округу від партії “Слуга народу” Сергія Козиря.
Наразі відновити роботу відділення вдалося завдяки ініціативі депутатів селищної ради, зокрема, команди від фракції «Слуга народу», які ініціювали надання фінансової допомоги на його функціонування у сумі 400 тис. грн.

“Ще на початку місяця, перебуваючи у громаді, неодноразово чув від жителів побоювання з приводу закриття інфекційного відділення Великолепетиської ЦРЛ. Зі свого боку, ми почали шукати шляхи вирішення питання, окрім запланованого проєктування реконструкції лікарні. Наразі тимчасове рішення вже знайдене – інфекційне відділення у Великолепетиській лікарні працюватиме! Враховуючи епідеміологічні обставини, рішення своєчасне та необхідне, а запланована нами реконструкція ЦРЛ вкрай необхідна та сподіваюсь дасть змогу працювати інфекційному відділенню на постійній основі”, – вважає Сергій Козир.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *