Вівторок, 13 КвітняПерший регіональний
Shadow

Інформація про «покарання» Правдинської громади виявилася фейком

Хтось з відомих колись сказав, що кожного разу читаючи відомий роман Булгакова «Мастер та Маргарита», відкриваєш для себе щось нове. Саме те, на що раніше не звертав уваги, або сприймав поверхово. 

Погоджуючись з цим, хочеться відзначити свої аналогічні відчуття від читання брудних статей, які носять замовний характер про діяльність Держгеокадастру Херсонщини та його керівника Олександра Паливоди. 

Тож продовжуємо серію публікацій «Правда чи Брехня». Сьогодні розповімо про фейковий матеріал, автор якого говорить про нібито «покарання» Правдинської громади. 

Цитуємо його: «покарали» Правдинську громаду Білозерського району припинивши наказом від 18.12.20 року № 11968-СГ договір оренди земельної ділянки площею 58 га, передавши їх у власність 29-ти громадянам по знайомій схемі.

Насправді, якщо вчитатися в усі документи та розібратися, все це виглядає інакше.

Фермерське господарство  «Глек» отримало в оренду земельну ділянку площею 60 га на території Правдинської сільської ради Білозерського району за результатами земельних торгів у формі аукціону (наказ від 06.05.2020 № 5864-СГ).

Згідно з вимогами земельного законодавства, орендна плата за перший рік користування земельною ділянкою сплачується переможцем торгів не пізніше 3 (трьох) банківських днів з дня укладання цього договору.

Ще 11 червня 2020 року ФГ «Глек» було сплачено до бюджету органу місцевого самоврядування орендну плату за весь рік.

Слід зазначити, що попереднім керівником Олександром Лабенком було підписано та видано накази щодо надання дозволу на розробку проєктів землеустрою 29 громадянам, які на думку автора статті чомусь стали «підставними» на момент затвердження проєкту.

Враховуючи нотаріально посвідчену згоду голови ФГ «Глек»,  раніше згадані накази було прийнято згідно з чинним законодавством. 

І взагалі, вся робота ГУ Держгеокадастру прозора, тому що усі накази можна подивитися на офіційному сайті.

Тож інформацію про «покарання» Правдинської громади – Брехня.

Висновки щодо діяльності обласного управління Держгеокадастру Херсонщини робити вам! 
Продовження незабаром.

Ася Херсонська

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *