Субота, 18 ВересняПерший регіональний
Shadow

Блогер намагався розповсюдити неправдиву інформацію про проведення в Херсоні параду Перемоги

Сьогодні, 9 травня 2020 року, один із херсонських блогерів на своєму YouTube-каналі розмістив начебто трансляцію прямого ефіру про проведення в Херсоні параду, присвяченого святкуванню Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На відео розміщена багатолюдна хода без захисних масок та з недотриманням соціальної дистанції. Викладена відеоінформація не відповідає дійсності.

Повідомляємо, що ніякої святкової масової ходи в обласному центрі 9 травня 2020 року не відбувалось. Парад, що транслювався у прямому ефірі проходив минулого року. Усі заявлені заходи на даний час проходять згідно поданих заявок до Херсонського міськвиконкому із дотриманням встановлених на теперішній час обмежень. Учасники, які перебувають в місцях проведення заходів, зокрема в парку «Слави», знаходяться в засобах індивідуального захисту. Працівники поліції здійснюють охорону публічного порядку та проводять з громадянами профілактично-роз’яснювальну роботу щодо дотримання карантинних обмежень.

Поліція Херсонщини нагадує, що за розповсюдження та поширення неправдивої інформації передбачена відповідальність згідно з діючим законодавством України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *