Вівторок, 2 БерезняПерший регіональний
Shadow

Каховська міська територіальна громада розпочала нове політичне життя

19 листопада 2020 року Каховська міська територіальна громада розпочала нове політичне життя. У залі Каховського районного культурно-методичного закладу відбулося перше урочисте пленарне засідання, де представили новообраного Каховського міського голову та депутатський корпус.

За результатами голосування Каховська міська ТВК постановила призначити головою Каховської міської територіальної громади Немерця Віталія Анатолійовича. Сьогодні він отримав посвідчення та законно вступив у свої повноваження. Новообраний мер перед всією аудиторією прийняв присягу та пообіцяв вірно служити громаді і сумлінно виконувати посадові обов’язки. Як виконуватиме свої обіцянки покаже час. А працюватиме над розвитком громади наступні 5 років Віталій Анатолійович разом із депутатським корпусом, яким він під час заходу вручив посвідчення.

«Бажаю вам міцного здоров’я і наснаги. Ми – єдина команда, яка вже з сьогоднішнього дня буде працювати заради громади Каховщини», – звернувся до депутатів Віталій Немерець.

Взяв участь в першому пленарному засіданні голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв. Він зазначив, що покладає великі сподівання на розвиток легендарної Каховки та підкреслив, що попереду новообраний склад міськради чекає багато роботи, зокрема боротьба із COVID-19.

«Уряд виділив значні суми на додаткове забезпечення киснем лікарень. Я прошу вас невідкладно розглянути ці субвенції для того, щоб здійснити все необхідне на місцевому рівні по додатковому забезпеченню лікарень киснем, збільшенню кількістю ліжок і підтримки медиків, які цього потребують. У нас також багато амбітних планів на наступний рік в рамках великого будівництва», – сказав Юрій Гусєв.

 

До речі, на перше пленарне засідання з’явився 31 новообраний депутат, які по завершенню заходу пройшли навчання із використання електронної системи голосування. Вже завтра, 20 листопада 2020 року, їм доведеться затверджувати заступників новообраного Каховського міського голови та депутатські комісії.

До міської ради Каховської МТГ за результатами обробки 100% протоколів дільничних виборчих комісій, які озвучила Каховська ТВК, проходять 7 партій.

На першому місці, за кількістю відданих голосів, знаходиться Херсонська обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ», яка сумарно на всіх округах набрала 2387 голосів виборців. Найкращу підтримку партії виказали на другому окрузі, де за неї віддали 584 голоси, найгірші показники на п’ятому окрузі – 358 голоси. Таким чином партію у міськраді представлятимуть 7 депутатів: Сурін Максим, Гарькава Олена, Кисельова Жанна, Радченко Оксана, Антонова Оксана, Барабаш Олег, Сєрова Олександра.

На другому місці розмістилася Херсонська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», яка набрала 1856 голосів та отримала 6 депутатських мандатів у міськраді. Найкращі показники «ОПЗЖ» показала на другому окрузі, де отримала 412 голосів, майже в два рази менше – 234 голоси отримали представники партії на п’ятому окрузі. До депутатського корпусу увійшли: Особа Олександр, Біжан Наталія, Гриненко Олександр, Гончарова Ірина, Радіонова Ольга, Зюмкін Володимир.

На третьому місці, з відставанням від другого лише на 35 голосів, розмістилася Херсонська регіональна організація ПП «Партія Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!», яка набрала 1821 голос. Найбільше голосів за партію віддали на п’ятому окрузі – 602, на всіх останніх представники партії набрали приблизно однаково – в два рази менше (від 295 до 322). Цей результат дозволив партії мати представництво у міськраді з 6 депутатів: Мясникян Вегандз, Артеменко Віктор, Митрович Марина, Скороход Руслан, Місюра Валентин, Зубков Віктор.

Каховська міська організація ПП «ПРОПОЗИЦІЯ» за результатами волевиявлення опинилася на четвертому місці. За неї віддали голоси 1451 жителів. Таким чином “ПРОПОЗИЦІЯ” отримала 5 мандатів: Дяченко Андрій, Трофімчук Артем, Бендеберя Людмила, Перемежко Антон, Аркуша Олександра.

На п’ятому місці опинилася Херсонська обласна організація ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБʼЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА», отримавши 948 голосів. То ж «Батьківщина» отримала 4 мандати: Гончарова Тетяна, Тернавський Олександр, Комягін Петро, Гончаров Сергій.
«Європейська солідарність», отримавши 946 голосів, має 3 мандати: Гончар Михайло, Салтиков Олександр, Таранішина Наталя.

Закриває список партій, що увійшли до міськради Херсонська обласна організація Партії Зелених України, за яку віддали голоси 671 виборець, що дозволило їй отримати представництво з трьох депутатів: Капустіна Наталія, Білодід Олександр, Москаленко Наталія.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *