Понеділок, 2 СерпняПерший регіональний
Shadow

Керівниця «Першого регіонального» отримала відзнаку від вартових державного кордону

І хоча з Дня журналіста минуло вже більше тижня, привітання з нагоди професійного свята в редакції «Першого регіонального» продовжуються.

Сьогодні, 17 червня 2020 року, до студії завітав прес-офіцер Херсонського прикордонного загону Іван Шевцов з приємним сюрпризом. З нагоди Дня журналіста він особисто передав подяку від голови Державної прикордонної служби України Сергія Дейнеко керівниці «Першого регіонального» Елеонорі Гуськовій за активну роботу з інформування громадськості через ЗМІ і розвиток Державної прикордонної служби України.

 

Іван Шевцов:

«Неупереджене та оперативне інформування населення є наразі одним із чинників миру та добробуту в нашій державі. Ви гідно справляєтеся з цими завданнями. Вітаю Вас з почесною відзнакою та бажаю нових звершень у нелегкій та надзвичайно відповідальній справі».

Щодня вартові кордонів нашої держави несуть почесну службу як на суші, так і на водних об’єктах, забезпечуючи мир та спокій громадян. Висвітлення діяльності прикордонників особливо важливе у непрості для нашої країни часи. Не менш важливим є інформування населення про роботу контрольно-пропускних пунктів.

Редакція «Першого регіонального» дякує прикордонникам за визнання і співпрацю й надалі оперативно та об’єктивно інформуватиме читачів.

Катерина Чобітько 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *