Вівторок, 19 ЖовтняПерший регіональний
Shadow

Керівник поліції Херсонщини привітав дільничних офіцерів поліції з професійним святом

офіцери поліції

Сьогодні, 18 червня 2021 року, в Україні відзначається День дільничних офіцерів поліції – найбільш потужного і чисельного поліцейського підрозділу. Це професійне свято тих, хто відповідає за підтримання правопорядку у ввірених їм територіальних громадах, хто захищає права, інтереси і життя громадян, хто займається профілактикою та розкриттям злочинів і правопорушень.

поліція

Зі святом дільничних привітав начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Олександр Прокудін. У своїй промові полковник поліції зазначив, що робота дільничних – результат рівня довіри населення до поліції. Тому вони цілодобово на зв’язку, першими реагують на звернення громадян та приходять на допомогу, проводять превентивні заходи, взаємодіють з громадою, виявляють  та  розкривають злочини,  саме на їх плечах лежить відповідальність за безпеку людей на ввіреній території.

поліція

З нагоди свята Олександр Прокудін подякував дільничним за їх роботу та відзначив кращих у службі Грамотами і Подяками МВС України, Подяками Національної поліції України, Почесним знаком та пам’ятними медалями ГУНП. Олександр Сергійович побажав дільничним успіхів, міцного здоров’я, терпіння, професійного зросту, спокою і порядку на дільницях, взаєморозуміння та підтримки від громадян.

Відділ комунікації поліції у Херсонській області 

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *